Założenia Programu „Harmonia Zdrowia”

• Zwiększenie komfortu dostępu do opieki medycznej w Polsce dla pracowników i członków ich rodzin.
  • Kierowanie naszych działania do przedsiębiorstw w celu edukacji i informacji w zakresie programów opieki medycznej dla pracowników.
  • Program będzie realizowany na terenie całej Polski w latach 2023-2025.
  • Odbiorcami programu są podmioty gospodarcze zatrudniające minimum 5 pracowników.
  • Fundacja Zdrowie Plus obejmuje nadzór nad programem jako główny organizator.
  • Udział w programie jest dobrowolny.
Program Fundacji Zdrowie Plus

Działanie zgodne z Programem „Harmonia Zdrowia 2023-2025” Fundacji Zdrowie Plus.

Zamów bezpłatną ofertę pakietów medycznych

Poznaj bezpłatnie oferty pakietów medycznych dla firm. Skontaktuje się z Tobą specjalista z wieloletnim doświadczeniem w branży. Nawet 15 ofert w jednym miejscu.

Wypełnij formularz lub zadzwoń 22 292 51 51
Za każdą przedstawioną ofertę, my – Fundacja Zdrowie Plus – otrzymamy wsparcie finansowe

Pakiety medyczne dla firm

Szeroki zakres pakietów medycznych

Wspólnie opracujemy zakres ochrony najlepiej dopasowany do potrzeb Twoich pracowników. Dzięki temu otrzymasz zróżnicowane pakiety medyczne zapewniające dostęp do lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych i innych świadczeń. Zakres ochrony może zawierać również wysokospecjalistyczne świadczenia, takie jak stomatologia, protetyka, zabiegi szpitalne, rehabilitacja.

Najlepszy benefit dla pracowników

Prywatna opieka medyczna to jedna z najpopularniejszych form benefitów w Polsce. Zapewnia ona pracownikom szybszy dostęp do usług medycznych oraz bardziej komfortowe warunki wizyt u lekarza. Dlaczego pakiety medyczne zwyciężają w rankingach benefitów? Ponieważ najlepiej odpowiadają na potrzeby pracowników i członków rodzin.

Benefity dla pracowników