Współpraca z nami to wasz rozwój i wsparcie Fundacji

Współpraca z naszymi partnerami oferujemy szereg rozwiązań skierowanych dla Fundacji, Stowarzyszeń, Instytucji, Przedsiębiorstw oraz Klientów indywidualnych. Wybierając produkty prezentowane na tej stronie wspierasz finansowo Fundację Zdrowie Plus, ponieważ z każdego produktu część środków trafia na działalność statutową naszej Fundacji.

Dla Fundacji i Stowarzyszeń

Działając z naszymi Partnerami oferujemy indywidualne rozwiązania skierowane dla Fundacji i Stowarzyszeń. Zaoferuj w Twojej organizacji pakiety ubezpieczeń dostosowane do specyfiki określonych grup osób:

• pakiety medyczne dla grup (także dla Seniorów),
  • pakietowe ubezpieczenia na życie do 80. roku życia,
  • pakiety ubezpieczeń ochronnych m.in. dla Seniorów,
  • pakiety ubezpieczeń NNW,
  • indywidualne rozwiązania pakietów ubezpieczeń dla grup.

Dla Firm i Przedsiębiorców

Zadbaj o swoich pracowników i wybieraj spośród najlepszych rozwiązań na rynku. Nasi Partnerzy z wieloletnim doświadczeniem opracują indywidualne rozwiązania dopasowane do potrzeb i charakteru Twojego Biznesu:

• pakiety medyczne dla pracowników i członków rodzin,
  • pakiety ubezpieczeń na życie dla pracowników i ich rodzin,
  • ochrona majątku i wartości niematerialnych przedsiębiorstwa,
  • ubezpieczenia ochrony prawnej,
  • ubezpieczenia specjalistyczne,
  • szkolenia specjalistyczne i personalne,