Fotowoltaika – darmowy prąd ze słońca

Rewolucja energetyczna w Polsce już się rozpoczęła!
Czy korzystasz już z darmowego prądu w ramach instalacji fotowoltaicznej na Twoim dachu?
To prostsze niż myślisz!

fotowoltaika darmowy prąd

Nasza Fundacja Zdrowie Plus szeroko propaguje rozwiązania proekologiczne bezpośrednio wpływające korzystanie na nasze zdrowie i życie. Dlatego jako Fundacja wspieramy rozwój fotowoltaiki w Polsce. Technologia ta bezsprzecznie wpłynie na poprawę między innymi jakości powietrza w całym kraju. Dlatego uważamy, że zrównoważona energetyka nastawiona na źródła odnawialne to jedyny słuszny kierunek jaki może zostać obrany dla dobra naszego pokolenia oraz pokoleń przyszłych.

Średnio jedna instalacja fotowoltaiczna na domu jednorodzinnym to 4 tony dwutlenku węgla rocznie, który nie jest emitowany do atmosfery (w porównaniu do energii elektrycznej produkowanej ze spalania węgla).

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny
Otrzymasz najlepsze oferty na system fotowoltaiczny oraz wspomożesz Fundację Zdrowie Plus

fotowoltaika czy to się opłaca

Panele fotowoltaiczne – czy to się opłaca?

Montaż instalacji fotowoltaicznej wiąże się z inwestycją na pierwszym etapie instalacji, ale daje dostęp do darmowego prądu nawet przez kilkadziesiąt lat. Dlatego wraz z naszymi partnerami oferujemy kompletne rozwiązania przygotowane na minimum 25 lat eksploatacji.

• panele fotowoltaiczne wytwarzają darmowy prąd ze słońca,
  • nadwyżka wytworzonej energii jest „odbierana” przez operatora energetycznego – dzięki temu skorzystasz z prądu w innym terminie (np. w nocy, gdy panele nie generują prądu),
  • jako inwestor indywidualny na instalację otrzymasz dofinansowanie nawet 5000 zł,
  • koszt instalacji odliczysz od podatku.

Panele sloneczne a ekologia

Ekologia – za co kochamy fotowoltaikę?

• Energia słoneczna to energia odnawialna, to znaczy nigdy jej nie zabraknie, a korzystanie z jej walorów nie powoduje zmniejszania jej zasobów (w przeciwieństwie np. do węgla, który jest wydobywany z coraz trudniej dostępnych obszarów, ponieważ trzeba szukać coraz to nowych pokładów tego surowca).
  • Energia słoneczna to czyste źródło energii – nie emituje zanieczyszczeń, hałasu czy skutków pośrednich dla środowiska.
  • Energia słoneczna występuje w każdym miejscu na świecie, co czyni fotowoltaikę bardzo uniwersalnym źródłem prądu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami