Zamów bezpłatną ofertę pakietów medycznych

Poznaj bezpłatnie oferty pakietów medycznych dla firm. Skontaktuje się z Tobą specjalista z wieloletnim doświadczeniem w branży. Nawet 15 ofert w jednym miejscu.

Wypełnij formularz lub zadzwoń 22 292 51 51

Kontakt

W ramach programu Fundacji poznasz najkorzystniejsze oferty pakietów medycznych dla Twojej firmy – całkowicie BEZPŁATNIE! Dzięki współpracy z różnymi operatorami medycznymi i Towarzystwami Ubezpieczeniowymi otrzymasz szeroki wybór rozwiązań, które idealnie dopasują się do Twoich potrzeb.

A co najlepsze? Za każdą przedstawioną ofertę, my – Fundacja Zdrowie Plus – otrzymamy wsparcie finansowe, co pomoże nam wspólnie działać na rzecz lepszego zdrowia naszej społeczności.

Program Fundacji Zdrowie Plus

Działanie zgodne z Programem „Harmonia Zdrowia 2023-2025” Fundacji Zdrowie Plus.